HAS Elektrostatik Toz Boya


Hakkımızda

2007 yılında kurulan şahıs şirketimizde statik boya sektörüne giriş yaptık. Hızla büyüyen firmamız 2009 yılında LTD. ŞTİ. ünvanını almıştır. Boyama bölümünde  7/24 hizmet verilmektedir. Şirketimiz büyüme yolunda bir çok adımlar atmıştır. İkinci Atölyemizi açarak size daha iyi ve kaliteli hizmet açısından statik boya fosfalt ve yüzey temizleme işlemlerini en iyi yapmak amacındayız. Bundan sonraki zamanlarda sizin desteğiniz ile büyüyüp sizin için daha teknolojik ve kaliteli bir sistem ile hizmet sunmayı bir görev olarak benimsemiştir.

Has Elektrostatik Boya olarak sizere 7/24 kesintisiz kaliteli ve güvenilir hizmeti uygun fiyatlara sunmaktan gurur duyuyoruz.

Vizyonumuz

Bütün firma çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin saygı ve güvenini kazanma, müşterilermize ve personelimize değer vermek, kalitemiz güvenimiz ve şirket kurallarından ödün vermemek. Evrensel değerler ile bütünlük içinde yaşamak. Kısacası mükemmelikte öncü olmak.

Misyonumuz

Elektro Statik Boya ve yaş boya hizmetlerine kaliteli bir şekilde müşteri memnuniyeti sağlamak 7/24 çalışma hizmeti vererek güvenli bir şekilde müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, tedarikçi ve müşterilerimizle karşılıklı güvene dayalı uzun vadeli işbirlikler kurmaktır.

Kalite Politikamız

Çevre Politikamız